About Me

Sveiki!

Mani sauc Inese. Dzīvē esmu sieva, mamma Laurim, Markum un Oliveram, meita, draudzene un skolotāja. Tā kā kopš 2011.gada vasaras kopā ar ģimeni dzīvojam Lielbritānijā, Hertfordšīrā, tad aizvien svarīgāk kļūst gan gūt jaunu pieredzi, gan ar to dalīties.

Mans blogs būs par pieredzēto, izjusto, pārdzīvoto, izdomāto, izfantazēto, radīto manā jaunajā ikdienā Anglijā. Līdz ar to rakstīšu gan latviešu, gan angļu valodā, jo šībrīža dzīve ir starp divām pasaulēm un divām valodām.

Paldies par to, ka esat kopā!

Ar siltiem sveicieniem – Inese.

Hi!

My name is Inese. In the life I am a wife, mother, daughter, friend and a teacher. Since the summer of 2011 me with my family (husband Valdis, and sons Lauris, Markus, Olivers) live in Hertfordshire, England. Therefore it becomes more and more important to gain new experience in the UK and to share it with others.

My blog is about experienced, felt, dreamed, and created in our new everyday life. I write in Latvian and English, because in general my life is between two worlds and two languages.

With warm greetings – Inese xxx

10452-28170-3a

Mūsu ģimene 2012.gada decembrī

Our family in December 2012

16 thoughts on “About Me

 1. Hello Inese,
  Remember you liked my post about the Chinese rice balls? As promised, I have done the post on how to make them, so if you are still interested, you can have a look at it on my blog under ‘How to make Chinese rice balls’. I hope to hear from you. Stay in touch and take care xoxo

 2. Lieliski ka ir tadi cilveki ka TU 🙂 tagad daudz laika pavadisu tava bloga :)) Lai Jusu gimenei veicas 😉

 3. Noteikti ar interesi lasīšu, jo gan pati esmu UK dzīvojusi gan tagad draugi pārvācās tieši ar bērniem. Varbūt arī paši nākotnē vēl uz UK dosimies:)!

 4. Sveika! jauks blogs, it īpaši raksti par bērniem 🙂 Mums arī ar vīru ir plāni par pārvākšanos uz UK. Prieks par to, ka atklāju daudz interesantus latviešu blogus par dzīvi UK.

  1. Paldies par labajiem vārdiem un piestāšanu manā blogā. Tikko ieskatījos un arī nopriecājos, ka būs jauns, interesants, saistošā valodā uzrakstīts bogs!:)

 5. Paldies par apstiprinājumu un iespēju iepazīties, par optimistisko un gaišo mājaslapu. Šorīt, nenocietos (tik sievišķīgi saprotami, vai ne!:)) esmu padalījusies ar jauniegūto informāciju draudzenei Londonas pusē.
  Lai veiksmes, radošuma, pilns Jaunais 2016. gads, mīlestības ieskautu jūsu kuplojošo ģimeni! Būsim visi jauni, skaisti un veseli!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s