Lampas abažūrs bērnu istabā /Children Room Lamp Shade

Lampas – viens no galvenajiem istabas aksesuāriem. Ir lampas, kuras it kā apdzīvo istabu, kuras elpo kopā ar istabas stilu un saimnieku gaumi, un ir  “bēdīgās” lapmas, kurām vajadzētu dzīvot citā istabā, citā mājā, bet tās tur karājas kā svešinieces. Droši vien tā ir tikai man, ka, ienākot istabā, es uzreiz pamanu lampu un mani ļoti iepriecina skaistas un iederīgas lampas. Es pat uzdrīkstētos salīdzināt lampu ar sievietes rokas somiņu. Kamēr nav īstā, lai nav vispār!

Lamps – one of the most important room’s accessories! There are lamps, which living in the room, breathing in the same way and representing rooms and owners style and taste; and there are sad lamps which should be in the other room or home but they got lost and now looks like strangers. I can imagine that it’s just my problem that I see lamps everywhere and paying a close attention to them, but it’s true the beautiful lamp, lamp shade, chandelier can make me so happy. I even love to say that lamp for room is like the right handbag for women. If that isn’t right, better without.

DSC_6683a

Nu, labi! Un tagad pēc tik cēla ievada nolaidīsimies uz ikdienišķo zemi! Es labu laiku staigāju un meklēju lampas abažūru puiku istabai. Piedāvājumā bija bēbju istabas lapmas, mazu puiku istabas lampas (derētu Oliveram, bet Markusam par bērnišķīgu) un tad visas pārējās pieaugušo istabām paredzētās. Gandrīz jau biju gatava nopirkt vienkrāsainu abažūru un likties mierā, kad man radās ideja to uzlabot (vai sabojāt). Tā radās Markusa un mans kopdarbs- puiku istabas lampas abažūrs ar Markusa zīmējumiem. Markusam tūlīt paliks 6 gadi, un vinš ar lielu entusisasmu ķērās klāt radīt zīmējumus. Viņš savus zīmējumus rada ļoti ātri, bet vienmēr atceras, ka lidmašīnas pilotam vajag krēslu, ka laivai ir stūre un ka dažās mājās daudz logu un ģimenēm nāksies dalīt vienas durvis.

Izmantotie materiāli:

  • gaišs, vienkrāsains  auduma lampas abažūrs;
  • bērna zīmējumi;
  • ūdens noturīgs flomasteris.

 

Ok, then! After so high intro, let’s look at the reality!  Recently I had a really hard time to find a lamp shade for boys room. Some of them were  for baby nurseries, some for very young boys, but they are 2 and 6 years old. For Olivers some of them very very cute and suitable but for Markus would be too babyish when his friends come around. The only way was to buy usual lamp shade but then I got an idea how to turn into a special one. At least special for Markus and also for all family. From plain lamps shade me and Markus turned it into a lamp shade with Markus’ pictures on. He drew some pictures, I copied them on a shade. Voila! All done! Personalized lamp shade for boys room.

Used materials:

  • plain lamp shade;
  • children drawn pictures;
  • permanent marker.

DSC_6641aDSC_6658aDSC_6671aDSC_6674aDSC_6675aDSC_6682aDSC_6681aDSC_6690aDSC_6696a

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s