Papīra olu dekorēšana ar krāsainajām salvetēm / Bleeding Tissue Paper Eggs

Lieldienas tuvojas un, ja kādās no turpmākajām dienām bērni šķiet garlaikoti, varu ieteikt vienkāršu un ātri sagatavojamu, arī nemaz ne tik “netīru” papīra olu krāsošanas veidu. Šoreiz Jums būs vajadzīgas krāsainās salvetes (tissue paper), ūdens, otas un lielas vai mazas akvareļpapīra olas, arī šķīvis vai kāds paliknis noderēs, lai savāktu lieko ūdeni. Ideja ir vienkārša- ar ūdeni bagātīgi “līmējiet” uz olām krāsainās salvetes, tad gaidiet, kad nožūst (mums tā bija visa nakts), un tad, noņemot salvetes, būs nokrāsojušās olas.

Šī bija īsta nodarbe Markusam, kuram patīk krāsot, kuram patīk šķiesties ar ūdeni, kuram patīk spilgtas krāsas un lielas formas. Arī Lauris nesmādēja, bet vairāk piedomāja pie darbiņa izpildes, veica akurātāk, kaut arī tas patiesībā izrādījās pat traucējoši, jo šķiešanās ar salvešpapīru un ūdeni ir vislabākā rezultāta priekšnoteikumi.

Easter are around the corner and if your kids get bored any time soon, I have easy and fab activity for you. Bleeding Tissue Paper Egg craft. It can get a little bit messy too, but not too much. You will need tissue paper, water, large brushes and watercolour paper eggs,also tray for collecting  water. The idea is simple: just ”stick” peaces of tissue paper on watercolour paper eggs and let them dry for good time. We left overnight and next day peeled off dried tissue paper.


This was a perfect activity to Markus, who likes painting, getting messy, water play and bright colours. Lauris also took a part and more paid attention to details what actually didn’t help this time, because best result you can get with free playing around materials.

Vairāk pavasarīgu bērnu orientētu aktivitāšu šeit.

More Spring craft activities for kids here.

 

4 thoughts on “Papīra olu dekorēšana ar krāsainajām salvetēm / Bleeding Tissue Paper Eggs

  1. Vai mamma! Ieraudzīju to plakātu ar zaļo krāsu uz grīdas un iztelojos, kas būtu, ja tās būtu manas meitenes 🙂 ai ai. Jums beidzās viss labi? Mammai nebija jā berž 6h pēc tam viss? 🙂 jauka darbošanās

    1. Nē, Ilze, bija tikai ticis nedaudz uz papēža. Laikam jau esam darījuši diez gan bieži visādus trakus darbus ar krāsošanu (vecākais pirms gadiem ir arī krāsojis sienas), ta ka bija izskaidrots, kā rīkoties, parādīts un līdz ar to pārāk traki neaizgāja. Pirms dievien gadiem, kad Markusam bija divi gadi, bija vairāk nosmērējies 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s