Sea Life Aquarium, London

london-sea-life-aquarium-1Kādu dienu jau pirms laba laika, kad Markus bija 3 gadus vecs, pārnācis mājās no bērnudārza, paziņoja, ka viņš grib braukt uz Londonu redzēt haizivis. Līdz mēs paguvām ieplānot braucienu un to pat realizēt, šķiet, ir pagājis gandrīz gads, tomēr šajā Ziemassvētku brīvlaikā to realizējām. Varu apgalvot, visi, kas esat Londonā ar bērniem (vai arī tikai pieaugušie, kurus interesē zemūdens pasaule), tas ir tā vērts. Jā, ieeja ir pietiekami dārgs prieks, bet tiešām – tas ir tā vērts! Un tie, kuri dodas uz Londonu ar vilcienu, var ietaupīt un maksāt tikai par vienu no divām ieejas biļetēm, ja pirms tam izprintē atlaižu kuponu šeit.

Gaidīšu Jūsu atsauksmes šeit, bloga komentāros, vai personiskās ziņās!

dsc_1202aAges ago Markus asked us to go and see sharks in London. And of course, it took us ages to plan and realize it, even we leave just 30 min on train from London. Anyway, this Christmas break was the right time to go there. To go to London and visit Sea Life Aquarium. It is really amazing place , especially if you are planning to spend some time in London with kids, great place to visit and it worth it all money and spent time. Boys were so interested, so into the undersea world and I assume learn more than spent hours and hours in the classroom.  And don’t forget, those who are traveling to London by train, you can save and pay for one of the two tickets, if prior printed out discount voucher here.

If you have an experience or you have been there, please share with me in comments!

dsc_1183adsc_0450adsc_1186adsc_0445adsc_1182adsc_1188adsc_1204adsc_1206adsc_1200adsc_1201adsc_1198adsc_1196adsc_1189adsc_1190adsc_1210adsc_1212adsc_1218adsc_1240adsc_1184a

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s