Bērnu paštaisītas dāvanas /Children Made Presents

love-hearts-handsTuvojas Valentīndiena. Vieni teiks: “Mēs nesvinam,” – citi teiks: “Mazāk kā mēnesis atlicis, jāpasteidzas!” Lai vai kā būtu, man patīk, ka Valentīndienā var svinēt mīlestībai visplašākajā nozīmē veltītus svētkus. Tāpēc šoreiz ierosmei bērnu darinātas dāvaniņas no sirds, kuras mums tapa Ziemassvētku dāvanām, bet noteikti ir izmantojamas gan kā Dzimšanas dienas dāvanas, gan Valentīndienas, gan vienkārši iepriecinot sev mīļos cilvēkus.

It is just 4 weeks till Valentine’s Day. Some  will say I am not celebrating, that doesn’t mean everything for me, but other will hurry up and maybe already are getting ready for 14th February. I am somewhere in the midle. I like idea about celebrating LOVE in all forms and ways. I just feel that this is special day to remember how Love is important in our lives and how meaningless life is without it. For children, of course, it is easier to show through the kind words and good work. Therefore I have some  children made present ideas for their beloved. We made then as Christmas presents, but they can be nice presents for many special days – Valentine’s Day, Birthday, or any day to make someone happy. 

DSC_3022aPersonalizēti iepirkuma maisiņi/

Personalized Carrying Bags

Materiāli / Resources:

  • Auduma vai vēlamā materiāla maisiņi / Fabric or other material bags
  • Kartons, ko ielikt iekšā/ Card to put between
  • Parastais zīmulis un dzēšgumija/Pencil and rubber
  • Sharpies

Vispirms uzzīmējiet ar zīmli, lai var palabot, pēc tam pārvelciet līnijas ar Sharpies, kas ir ilgnoturīgi flomasteri. protams, ideāli, ja jums mājās ir auduma krāsu flomasteri, tomēr ar šiem arī var iztikt. Optimāli ir pēc laika izgludināt zīmējumu.

Start with drawing a picture with a pencil, what allows you to correct, if it is necessary. Then using Sharpies draw and colour in. Of course, it is fabulous if you have fabric pens, but Sharpies work good too. I would advise you to iron picture after, but it is really just optional.

Presentation1

Presentation3

DSC_3262aApgleznotas krūzītes/

Personalized Mugs

  • Vienkrāsainas krūzītes/ Coffee Mugs
  • Parastais zīmulis un dzēšgumija/Pencil and rubber
  • Sharpies

Atkal rīkojieties līdzīgi, kā apzīmējot iepirkuma maisiņu, vispirms zīmējiet ar zīmuli un pēc tam pārvelciet un izkrāsojiet. Vislabākais rezultāts ir panākams, izmantojot speciālos, porcelānam paredzētos flomasterus, bet daudz lētāks un tikpat jauks rezultāts ir ar Sharpies. Neaizmirstiet ielikt krūzītes cepeškrāsnī ‘cepties’ 30 min vai ilgāk temperatūrā~+150° līdz +200°C.

The same as previous with Personalized bags, at first draw with pencil, then use Sharpies to give a final coat. Optional you can use porcelain pens, but Sharpies also do. Just in the end of activity don’t forget to pop the mugs into the oven (while cold) and leave there for at least 30 min, temperature ~150° to 200° C.

Presentation2

Ieskaties arī šeit: Valentīndienas noskaņās

  Puzles sirds

Check other posts: In the Valentine’s Day Mood

Puzzle Love Heart

5 thoughts on “Bērnu paštaisītas dāvanas /Children Made Presents

  1. Jā, kautkādīgi sirsniņu diena uzreiz pienākusi katru gadu, un man nav bijis laiks gatavoties. Paldies par atgādinājumu – ar puišiem varēšu sākt plānot!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s