Paštaisīti Ziemassvētku rotājumi/ Home-made Christmas decoration

DSC_3237aSen jau man bija iecere par bērnu aktivitāšu organizēšanu savā mājā bet vienmēr atradās atrunas un bailes/nedrošība par neizdošanos. Tomēr jau novembrī izlēmu lauzt ledu (kurš vēl šogad nav bijis šeit) un izsūtīju draugu ģimenēm ielūgumus. Mana iecere bija veidot kopā Ziemassvētku dekorācija, kuras būtu vienkārši pagatavojamas un drošas pat mazākajiem dalībniekiem- veidojamās masas sastāvdaļas: soda, kartupeļu ciete un ūdens. Ja arī Jūs vēlaties pamēģināt, recepte noskatīta šeit.

Svētdienas rītā, kad visi tikāmies, mēs  gan paši gatavojām veidojamo masu, gan arī dekorējām ar spīguļiem jau iepriekš sagatavotas sodas veidojamās masas dekorācijas.

Man pašai šis rīts ļoti patika un, kaut arī svētdienas pēcpusdienā jutos pārgurusi, tomēr priecīga, ka lauzu savu nedrošību un pārvarēj sevi, lai šoreiz radoši būtu kopā ar draugiem. Noteikti ceru, ka būs vēl šādas reizes, kad ielūgšu draugus nākt ciemos un darboties kopā ar dažādiem mākslas materiāliem. Man tā patīk redzēt, ka bērni apsēžas un tad ar savām mazajām roķelēm rada.

DSC_3202aQuite long ago I had an idea to host toddler/children workshop at our house but always didn’t feel enough confident to realise it. This time I decided to break an ice and sent out invitations to friend’s families. My idea was to make together Christmas decorations that would be safe and easy-to-make even for the smallest children. That means just natural/edible play dough: soda, cornflour and water. If you want to try it, I borrowed the recipe from here.
On Sunday morning, when everyone was invited, we  decorated already made soda dough decorations with glitter and also made decorations from scratch. I was very pleased about morning workshop and so happy to see our friends around to be busy and create. Even when I felt exhausted that afternoon, I thought- for sure it wasn’t the last art and crafts workshop at our home. I am still happy that I broke my lack of confidence and did it, but more of all I understood that I really love watching how children create with their little hands and big ideas. 

DSC_3164a

DSC_3163a

DSC_3182a

DSC_3187ajpg

DSC_3188a

DSC_3189a

DSC_3191a

DSC_3195a

DSC_3205a

DSC_3214a

DSC_3213a

DSC_3241a

DSC_3235a

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s