Transformera ballīte / Transformer Party

DSC_2598Bērnu Dzimšanas dienas ballītes ir gan prieks, gan rūpes. Kad bērni ir mazi, ir daudz vieglāk jauki svinēt ģimenes lokā, bet, bērnam pieaugot, pieaug arī vēlme savā Dzimšanas dienā uzaicināt ciemos draugus un jautri pavadīt laiku kopā.

Jau otro gadu Lauris izvēlās supervaroņu ballītes. Pagājušogad tas bija Spiderman (Zirnekļacilvēks), šogad – Lauris vēlējās pārģērbties par Transformeri, un tā arī ballīte ieguva savu tēmu.

Laiks un telpa ir tik, cik ir, arī man, tāpēc tika pasūtīts kafejnīcas galdiņš ar tur paredzētajām izklaidēm – picas gatavošana un spēļu laukums, bet mēs varējām radoši izpausties, sagatavojot dekorācijas un padarot ballīti kaut nedaudz personiskāku- Transformatorisku. 🙂

DSC_2771aChildren Birthday parties are lots of fun and lots of troubles, too. When children are small, it is much easier to celebrate Birthdays in family, but as the child grows, they want to invite their friends and enjoy party together.

Already second year Lauris chose Superheroes Party. Last year it was Spiderman, this year Lauris wanted to dress up as Transformer, and the party got its theme.

Time and space are as much as it is for everyone, also for me. We decided  to go easier way- order party venue with attractions and party food. I liked that there is pizza making activity, what has two bonus- children have an activity together and also they get a main course. We also were able to be creative in preparing the decorations and make party more personalized, more Transformerish. 🙂

Ielūgumi/ Invitation

Ielūgumi šoreiz tika pagatavoti ļoti vienkārši- izprintēta Transformera figūra uz cietāka un nedaudz spīdīga papīra. Ielūgumu sagatave šeit – Invitation.

Invitation were very easy. I printed Transformer picture on silver and gold card. Printable: Invitation

DSC_2323

DSC_2322_edited-1

Galda dekorācijas- fotorāmji/ Table decorations – Photo frames

Ieraudzīju Poundland baltus, lētus plastmas foto rāmjus un radās ideja par galda dekorācijām. Rāmji tika nokrāsoti ar pūšamo krāsu un galdu rotāja Laura Dzimšanas dienu bildes no pirmās līdz piektajai, kā arī lielāks rāmis tika izmantots kā ielūgums svinēt. Fotorāmji ar bildēm noderēja arī kā sarunas temats pauzītē ie galda, kamēr gaidījām picas pagatavošanu.

 Weeks ago I spot cheap but gorgeous shape photo frames at Poundland. I knew I will use them, and Lauris’s party was right time. We sprayed them blue with spray paint and used them as table decorations for Lauris’s Birthday photos from First till Fifth. Bigger frame used as Welcome sign. These pictures were also very useful while we waited pizza making activity. We looked at them and talk about the age and how Lauris looked like at that time.

DSC_2592

DSC_2542

DSC_2543_edited-1

DSC_2546

DSC_2562

DSC_2558

 

DSC_2712

Kūku dekorācijas/ Cupcake toppers

Mazo kūku dekorācijas tika izprintētas uz papīra, izgriesti apļi un aizmugurē tika pielīmēti zobu bakstāmie. Viegls un ātrs veids, kā padarīt parastas kūciņas par tematiskām. cake_toppers –  var izprintēt sagatavi.

Cupcake toppers are easy and quick way how to make usual cupcakes into special Transformer cupcakes. Printable: cake_toppers.

DSC_2599

DSC_2599a

Dzimšanas dienas kūka/ Birthday cake

DSC_2746

Pateicības kartiņas/Thank you cards

Tā kā tradicionāli Anglijā katrs viesis saņem pateicības dāvaniņu pēc Dzimšanas dienas svinībām, tad šoreiz arī uztaisījām tematiskas pateicības kartiņas (Thank you). Vairāk par Bērnu Dzimšanas dienas ballītēm Anglijā šeit.

Traditionally in England all Birthday Party guests are getting Thank you  bags. We made also Transformer Thank you cards. Printable:Thank you

DSC_2569

2 thoughts on “Transformera ballīte / Transformer Party

  1. Kolosāli! Man tik ļoti patīk DIY lietas, ka prieks skatīties un smelties idejas arī no citiem! Rāmīšu ideja – ģeniāla. Sveiciens mazajam jubilāram svētkos! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s