10 dāvanu idejas jaunajai māmiņai Anglijā

Ne tik sen atpakaļ, kad mūsu dzīvē nebija ienākuši bērni, arī draugu dzīvēs nē, atceros, ka jutos diez gan apjukusi, ko lai uzdāvina jaunajai māmiņai/ģimenei, ejot raudzībās. Atceros gan tikai divas šādas epizodes un varu ar šodienas pieredzi teikt, ka nenošāvu galīgi greizi. Tomēr – ne vienmēr raudzību dāvanu idejas rodas bez pieredzes. Tāpēc šoreiz 10 dāvanu idejas raudzībām Anglijā, gan ejot ciemos pie latviešu, gan cittautu ģimenēm.

www.folimg.com1. Absolūtais minimums ir apsveikuma kartiņa un, ja nav dāvanas, tad arī puķes vai balons ar uzrakstu- It’s a girl! It’s a boy!

7513433-baby-clothes-hanging-on-clothes-hanger-dress-and-suit2. Nākamā, šķiet, populārākā dāvana Anglijā ir jaundzimušā apģērbs. Anglijā tiešām ir daudz un skaistu komplektiņu bēbjiem. Iesaku pirkt vismaz dažus vai pat pusgadu lielāku izmēru, kā arī padomājiet, vai šo apģērbu ir viegli uzvilkt un vai tas ir ērts gulēšanai. Man pašai vienmēr ir paticis, ka bēbīšiem dāvina apģērbu, jo vecāki jau parasti vispirms domā par praktisko pusi, nevis pērk apģērbu mazulim, jo tas ir vienkārši skaists.

P320X3. Latvijā noteikti ierasts aiznest arī ciemakukuli un vēl pirms pieciem gadiem krūts barošanas eksperti mācīja, ka jaunajai māmiņai jāievēro diēta, tāpēc ciemakukuļa idejas bija diez gan ierobežotā amplitūdā. Anglijā krūtsbarošanas eksperti uzskata, ka jāēd viss un pēc iespējas pilnvērtīgāks uzturs, tāpēc kā ciemakukuli var izvēlēties jebko. Starpcitu, populāri ir tā saucamie goodies baskiet.

Belledorm Cream Fleece Blanket_A_SS-14. Mīksta pledveidīga sedziņa, kas pēc izmēra var derēt gan bēbītim, gan māmiņai, ietīties barojot.

lavender-oil5. Mans absolūtais jaundzimušo dāvanu favorīts ir ēteriskās eļļas, ko droši vien jau manas draudzenes būs pamanījušas. Īpaši ārstnieciska, nomierinoša un aizsargājoša ir lavandas eļļa. Tās tiešām mājās nekad nav par daudz.

845336. Nomierinošas mūzikas CD, kas paredzēti zīdaiņu labākam miegam, izglāba neskaitāmus Laura diendusus un manas miera stundas pirmajos mēnešos un vēlāk. Manuprāt, ļoti noderīga dāvana.

Baby-Yoga-17. Dāvanu karte bēbju masāžas vai skoliņas nodarbībām.

8. Dāvanu karte pirmajām profesionālajām fotogrāfijām.

PF-CTF1_1953507b9. Ir vecāki, kuri laicīgi domā par bērna nākotni un ir izveidojuši kādu no naudas uzkrājumu veidiem – Children Trust Fund. Ļoti daudzi izvēlas kādu no šiem fondiem, jo visbiežāk viņi jau dāvina Anglijā dzimušam mazulim starta kapitālu, ja nemaldos 50 paundi.

10. Pēdējā izeja- fotoalbums, fotorāmis, karodziņu virtene ar vārdu, pirmā dzīves gada atmiņu grāmata, ja tādu nav iegādājušies paši vecāki. Noteikti padomājiet par jaunās ģimenes interjeru un vai tiešām šāda dāvana būs noderīga.

Ieskatieties arī blogā Gatavo ar Madam, kur atradīsiet 10 veidi, kā atbalstīt jauno māmiņu:)

Par līdzīgām tēmam esmu rakstījusi:

Grūtniecības laiks Anglijā

Bērna vārds

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s