Bloga pirmā Dzimšanas diena un blogdāvana Blog’s First Birthday and Giveaway

birthday-candle1Šodien ir 15.aprīlis, un pirms gada es šajā dienā izveidoju savu blogu. Pa šo laiku blogs ir vienu reizi mainījis izskatu, aktuālākas ir kļuvušas fotogrāfijas, ieguvis nosaukumu „Are You Happy?” un konceptuāli arī mainījis mērķi- ne vien rakstīt par dzīvi Anglijā, bet tieši akcentēt ģimenes laiku, nodarbes, piedzīvoto Anglijā. Sākotnēji blogs tika izveidots, lai Latvijā esošajai ģimenei, radiem, draugiem stāstītu par mūsu gaitām. Aptuveni jau pēc paris mēnešiem redzēju, ka par ierakstiem sāk interesēties cilvēki no dažādām pasaules valstīm, tāpēc radās nepieciešamība rakstīt gan latviski, gan angliski tos ierakstus, kuri varētu interesēt plašāku lasītāju auditoriju, piemēram, par „mākslošanu” ar bērniem.

Protams, šodien arī ir īstā reize vēlreiz pateikt paldies Evelīnas radītajam blogam „Mammas smaids”, jo, tieši to lasot, radās ideja rakstīt savu! Paldies!:)

Un tagad nedaudz no pirmā gada statistikas. Pirmajā gadā:

candele-1 copy.jpg9750cc18-c2ef-4406-ac0f-ea61d21a1cddLargeToday is 15th of April, and a year ago on this day I set up my blog. In the meantime, a blog is changed the look, has become also more oriented to photographs, changed the name to “Are You Happy?’’ Conceptually also changed the goal. Not just write about life in England, but just to concentrate to family time, activities, and experiences in England. Initially the blog was created to family, relatives, friends  in Latvia, but after few months I saw the entries from people all over the world. So it was become necessary to write in both languages – in Latvian and English.

Of course, today is also the right time to say thanks to Evelīna’s Blog “Mammas smaids”, because it was my inspiration to write my own. Thank you, Evelīna! 🙂

Now some statistics from the first year. In the first year:

 

     DSC_4068   DSC_4071

Blogdāvana

Man kādreiz kāda draudzene stāstīja, ka viņas mamma mācīja savās dzimšanas dienās nevis gaidīt iepriecinājumu, bet dāvāt to. Kāpēc lai arī es šodien tā nedarītu? Tāpēc šodien dāvāšu (nosūtīšu) kādam lasītājam (to noteikšu aizklātā izlozē) divas ģimeniskas grāmatas par Angliju: „A Walk in London”, „Let’s Explore London (Sticker Book)”.

Jūsu uzdevums – lūdzu, komentāru sadaļā uzrakstīsiet, kāpēc lasāt manu blogu „Are You Happy?” un kurš/kuri no ierakstiem Jums ir patikuši vai noderējuši, vai rosinājuši pārdomas?

Esiet aktīvi un piedalieties!

Visbeidzot vēlējos pateikt LIELU PALDIES visiem tiem cilvēkiem, kuri ir lasījuši manu blogu, rakstījuši komentārus, izteikuši viedokli epastos un sarunās, kuri ir uzmundrinājuši un teikuši labus vārdus! Paldies manai ģimenei par kopābūšanu jaunajā pieredzē un abpus fotokamerai! Paldies Jums! Es ticu, ka šis ir tikai bloga 1.gads!

Blog’s Giveaway

Once my friend told me that her mum taught to make a present at her Birthday for others, not just wait it for herself. Why should I also not to tray this advice today? So today I made a present for my lovely blog reader. There are two family-oriented books about England: “A Walk in London”, “Let’s Explore London (Sticker Book)”. Winner’s name will be raffle. I just ask you write a comment about my blog- why are you reading the blog ‘Are You Happy?’, and which posts did you enjoy or find useful, or inspired thoughts?

Be active and take part!

Finally, I wanted to say Thank You to all those people who have been reading my blog, written comments, expressed the view on email, and said many nice words! Thank you to my family for being together in the new experiences and on the both sides of the camera! Thank you, mates! I would like to believe that this is only the first year in the blog’s life!

17 thoughts on “Bloga pirmā Dzimšanas diena un blogdāvana Blog’s First Birthday and Giveaway

 1. Apsveicu ar Bloga 1. Dzimšanas dienu! Tavu blogu atradu nejauši laikam caur Līgu Kristu pirms kāda laika. Visus ierakstus neesmu izlasījusi, bet pārskrējusi pāri esmu! Kopš esam FB draugos, tad katru jaunu ierakstu gan izlasu! 🙂 Man patīk lasīt par latviešu dzīvi ārpus LV! Tas vienmēr man ir licies interesanti, tāpēc arī uzdūros tavam blogam! Man kā Montessori mammai interesē arī sadaļa “”‘ART and Crafts” 🙂 Un viens no ierakstime, ko gribu uzsvērt un ideja, kas man ļoti patika un kuru gribu īstenot arī ar saviem bērniem, ir burtu glezniņas! Nu ļoti skaisti! 🙂 Tā, manuprāt, ir laba dāvana kādam! 🙂

  Novēlu Tev turpināt cītīgi rakstīt blogus, lai rodas daudz jaunu ideju, un labprāt lasītu par Jūsu ģimenes ikdienas dzīvi un sadzīvi iekš UK! Lai viss izdodas!

  Es ļoti gribētu iegūt Tavu blogdāvanu, par cik, pati organizēju sava bloga blogdāvanas, tad man ļoti gribētos arī kādreiz kaut ko iegūt! Varbūt, ka šoreiz sanāks! 🙂

 2. Laba vēlējumi 1.jubilejā!
  Kā tas visbiežāk gadās, par Tavu blogu uzzināju, kad kāds domubiedrs bija padalījies ar tajā publicēto informāciju. Un manas uzmanības lokā ir visi radošie darbiņi, ko varu izmantot arī ar saviem bērniem.
  Vēlu vēl daudz gadu Tavam blogam!

 3. Sveicienus bloga dzimšanas dienā! Apsveicu, ar sekmīgu gadu. Vai nerodas panākuma sajūta, redzot cik esi spējusi sarakstīt, dokumentēt, uztaisīt (ar bērniem), iemācīties un dalīties ar lasītājiem?

  Es lasu “Are you Happy” jo ļoti patīk latviski lasīt blogus. Interesē citām latviešu sievietēm pieredze ārpus LV (pate esmu ASV) un kaut mani puiši vēl drusku par jaunu veikt daudzus projektus kuŗus redzu šinīs lapās, patīk skatīties tikuntā, un domāt kādus projektus veikšu ar viņiem nākotnē.

  Paldies par iespēju, un novēlu vēl daudzus gadus blogojot!

  1. Paldies! Jā, prieks ir, ka pašai patīk blogot un citiem ir, ko lasīt!:) Man atkal (kā izbijušai latv.val.skolotājai) ļoti patīk Tava Amerikas latviešu valoda! Neuztraucies- tā ir ļoti laba un ceru, ka mani bērni arī tādu apgūs, esot šeit, prom no mājām.

 4. Man šķiet, ka tu mani atradi pirmā un tā es tevi :)) Latvieši ārpus Latvijas, mammas, kas saskaras ar latviešu valodas izaicinājumiem ar saviem bērniem – tas mūs vienojošais! Es vislielākajā sajūsmā esmu par ideju likt rāmītī kādu galveno laika posma darbiņu. Ļoti patīk ideja! Daudz laimes!

 5. Sveiciens jubilejā arī no manis! Tavu blogu sāku lasīt, kad Evelīna pastāstīja par ierakstu “Grūtniecības laiks Anglijā”. Bija aktuāli un interesanti tai brīdī. 😉 Savukārt lampas abažūrs un narcišu lampiņu virtene joprojām ir manā “to do” listē! 🙂 (Ceru, ka Tavai latviešu valodas skolotājas sirdij šie svešvārdi “nekož” ausīs!!!!) Un – tā kā Anglija ir tāda kā mana sapņu zeme – būtu pārlaimīga tikt pie šīs blogdāvanas! 🙂

 6. Par godu Tavai dzimšanas dienai, lai skan: http://www.youtube.com/watch?v=SLCs6P4fGEo 🙂
  Sirsnīgi sveicieni – pievienojos visiem laba vēlētājiem!
  Prieks, ka esmu varējusi būt par impulsu Tava bloga izveidei! 🙂 Un prieks, ka šādā veidā mēs atkal esam varējušas būt “in touch”! 🙂
  Man ļoti patīk lasīt par Tavu dzīvi Anglijā (gan par grūtniecību, dzemdību/pēcdzemdību pieredzi, bērnu aprūpes pieredzi, par to, ka jūsu pilsētiņa ir 9.vietā labāko pilsētu sarakstā!!! Pēc bildēm spriežot, man tur ļoti patiktu.), patīk ieraksti ar jūsu mākslas idejām un līdzīgi kā Līgai Kristai man patīk mēneša projekta ierāmēšanas ideja. Visi darbiņi, Tevis izvēlētajā rāmī, ļoti skaisti izskatās.
  Lai daudz jauku ierakstu un stāstu arī turpmāk! Un paldies par sadarbību! 🙂

  1. Paldies par muzikālo apsveikumu Tavu brīnumu izpildījumā! Man vislabāk patika tas moments par spēku. Tie muskuļi jāturpina audzēt, lai es arī tā varu darboties, ar tādu spēku un ātrumu!:)

 7. Sirsnīgi sveicieni virtuālajā jubilejā :)!
  Īsti vairs neatceros kā nokļuvu līdz tavam blogam, bet noteikti caur kādu, kas bija ielicis linku uz kādu tevis rakstīto ierakstu.
  Šobrīd ar interesi lasu tavus ierakstus, jo mūsu vecākie puikas ir vienaudži un patīk smelties idejas. 🙂
  Lai neapsīkst ideju un prieka darboties ar bērniem arī turpmāk! 🙂

 8. Cik intersanti- apsveikt citus! Nemaz neskumstu, ka nokavēju, biju darbos “sakritusi” un vēl starp citu starp visām informācijām biju nozaudējusi šo saiti, šodien nejauši uzdūros (kādu laiku jau domāju, ka vajadzētu ieskatīties), galu galā jau trīs mēnešus esmu vecmāmiņa un visas tās bēbīšu lietas man aktualizējas :D:D
  Nekādi Tavu junioru nevarēju atrast (kādu “svaigu” bildi), bet iespējams vēl visu neesmu aplūkojusi!
  Veiksmi!

  1. Tad jau būs jāieliek Markusa bildes!!!!:) Pēdējo reiz 6 mēnešu vecumā “tika” šeit!:)
   Vai, nemaz nedomāju, ka gatavojies vecmāmiņas lomai!!!! Nu, gan tāda jauna un enerģiska, un skaista vecmāmiņa! No sirds apsveicu!!! Tev ir mazdēls vai mazmeita???

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s