Spīdošu narcišu virtene/ Shining Daffodil Lights

DSC_3895Valentīndiena ir pagājusi, siržu dekorācijas vairs nav aktuālās, tāpēc mūsu mājās palēnām ienāk pavasaris. Kas gan būtu pavasaris bez manām vienām no mīļākajām puķēm – narcisēm. Tādām dažādi dzeltenām un oranžām, bet visām tik saulainām un priecīgām. Dabā vēl narcises ir pumpuros, bet vāzēs un puķupodos jau zied. Tāpēc no sirds ilgojos pēc koši dzeltenajiem ziediem parkos un dārzos un saulainajām debesīm. Ilgas jācenšas realizēt!

Tad nu sagādāju lampiņu virteni (varbūt jums saglabājušās vēl kādas no Ziemassvētkiem, ja nē, tad ebay.com noteikti var palīdzēt), dzeltenu, oranžu papīru, šķēres, līmi, un darbs varēja sākties. Šoreiz es griezu un izveidoju caurumiņus, Lauris salīmēja ziedlapiņas un viducīšus, dažas narcises arī izkrāsoja un pāri visam patiesi priecājās par rezultātu. Arī es!

DSC_3922Valentine’s Day is over. Heart decorations are not actual any more. Therefore spring started coming in our home. What would be spring without my one of the favourite flowers – daffodils? They have such a variety of yellow and orange, and they are all so sunny and happy. In nature daffodils still have buds, while vases and pots are in bloom. So this time my heart longs for bright, yellow flowers in the parks and gardens, and sunny skies, and springfull weather. Longs we have to realise!

Shining Daffodil Lights are made from string lights (maybe you have preserved some of the Christmas, if not, ebay.com can certainly help), yellow, orange paper, with scissors and glue. I cut out leaves, made middles of the daffodils, and made holes for lights (that was trickyJ). Lauris glued all together, did some colouring, where wanted, helped with hanging, and above all was really happy with the result. So do I!

      DSC_3837

DSC_3832

DSC_3839

DSC_3841

DSC_3891

DSC_3897

DSC_3919

4 thoughts on “Spīdošu narcišu virtene/ Shining Daffodil Lights

  1. Un šis ir vienkārši TIEŠI laikā! Gatavojos kādam narcišu pasākumam… Un tieši piemērotas lampiņas mums arī ir!! Un vēlviens “un” 🙂 – man ļoti patīk narcišu vārds angļu valodā. Daffodil. Skaisti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s